Informacija klientams: +370 37 308580

Prisijungti

Prekių krepšelis EUR LTL

Viso prekių: 0
Suma su PVM:
0,00
Pradžia » Naujienos

Naujienos

2015 03 06 - AMC iLive belaidės radijo mikrofonų sistemos

Naujos, patikimos AMC iLive1 ir iLive2 belaidės radijo mikrofonų sistemos. 32 pasirenkami radijo kanalai, automatinis kanalų parinkimas ir sinchronizavimas. iLive1 sistemos komplektuojamos su "true diversity", iLive2 su "diversity" tipo radijo bangų imtuvais. Galimi komplektai su rankiniu, ant galvos uždedamu lankeliu, bei prie atlapo segamu mikrofonu.

iLive1 ir iLive2 belaidės radijo mikrofonų sistemos su rankiniu mikrofonu tinkamos naudoti tiek scenose, tiek konferencijų salėse. Kruopščiai suprojektuotas rankinis metalo korpuso mikrofonas su dinamine kapsule pasižymi universalumu.

iLive1 ir iLive2 belaidės radijo mikrofonų sistemos su portatyviniu siųstuvu ir ant galvos dedamu kūno spalvos kondensatoriniu mikrofonu skirtos naudoti teatruose, konferencijų salėse ar scenoje.

iLive1 ir iLive2 belaidės radijo mikrofonų sistemos su portatyviniu siųstuvu ir prie atlapo segamu lavalier mikrofonu pasižymi stabiliu signalo perdavimu, dėka pasirenkamo nešlio dažnio. Sistemos puikiai pritaikomos įvairiose aplinkose, išvengiant signalo iškraipymo.Daugiau informacijos apie šiuos produktus galite rasti čia >>>

2015 03 06 - AMC TCB 1 stalinė kabelių pajungimo dėžutė

Nauja AMC stalinė dėžutė vaizdo ir garso kabelių montavimui ten, kur reikia tvarkos ir švarių stalo paviršių. Dėžutės paviršius yra pagamintas iš anoduoto aliuminio, todėl sumontavus ją stale estetinis vaizdas išlieka puikus.Techniniai parametrai:

Maitinimo lizdas: 2 x 16A, Euro Shuko ~250V, 3 pole
Maitinimo pajungimo jungtis: IEC C14 fused socket, 10A, ~250V
Skylių matmenys kabeliams: 3 x Ø 12mm, 6 x Ø 8mm
Matmenys:136 mm x 170 mm x 150 mm

Daugiau informacijos apie šį produktą galite rasti čia >>>

2014 10 03 - RCF ART 7-os serijos aktyvi akustinė sistema ART 745-A

RCF pristatė populiariausios ART serijos aktyvią akustinę sistemą ART 745-A su naujuoju ND 940 garsiakalbiu. Sistema išsiskiria 4.0" aukštų dažnių garsiakalbio rite, kuri dažniausiai naudojama tik brangiausiuose ir geriausiuose gaminiuose.

Panaudojus šį komponentą yra atkuriamas beveik visas įmanomas vokalinis dažnių diapazonas, o garsas išlieka tikslus ir skaidrus. 15" skersmens žemų dažnių garsiakalbis suteikia išskirtinį garso atkūrimo tikslumą ir greitį. Akustinėje sistemoje ART 745-A naudojamas 700W galios stiprintuvas, kurį kontroliuoja skaitmeninis garso signalų procesorius (DSP).

ART 745-A sistemoje esantys aukštų ir žemų dažnių garsiakalbiai pagaminti remiantis naujausiomis RCF technologijomis, skirtomis pasiekti išskirtinai aukštus standartus. Sistemos korpusas pagamintas iš medžiagų, kurios suprojektuotos maksimaliai sugerti vibraciją net sistemai veikiant pilnu pajėgumu.

Galingas skaitmeninis stiprintuvas pasižymi didele galia, itin mažais dažnių iškraipymais ir natūralaus garso užtikrinimu. Tvirta  stiprintuvo aliuminio konstrukcija apsaugo transportavimo metu, be to, padeda greičiau išsisklaidyti karščiui. Sistemos galinėje panelėje galima reguliuoti garso stiprumą bei keisti ekvalaizerio režimus Flat arba Boost.

RCF ART 745-A sistema turi platų pritaikymo spektrą, ji gali būti naudojama: renginių įgarsinimui, kilnojamoms viešų pranešimų sistemoms, maldos namams, parduotuvėms, klubams, teatrams ar pramogų parkams.

Techniniai parametrai:

Galia: 700 W (1400 W PEAK)
DSP garso signalų apdorojimas
Maksimalus SPL: 133 dB
Įvestys: 1 x XLR, 1 x 1/4" jungtys
Išvestys: 1 x XLR jungtis
Dažnių juosta: 45 Hz-20 kHz
Išmatavimai: 708 x 437 x 389 mm
Svoris: 19.6 kg

Daugiau informacijos apie ART 745-A galite rasti čia >>>
2014 07 24 - Interaktyvus sprendimas įrastinėms rašymo lentoms

  Naudojate rašymo lentą, skirtą rašyti markeriu ir norite ją paversti interaktyvia lenta? TT-one jums gali pagelbėti – tai interaktyvus sprendimas, tinkantis bet kokiai įprastinei, iki 100“ įstrižainės lentai ar tiesiog baltai sienai. Įranga lengvai paruošiama darbui, ji yra portabilus, intuityvus ir galingas įrankis mokymui ir mokymuisi bei bendravimui. Sprendimą sudaro interaktyvus priedėlis, specialus rašiklis, USB laidas ar bevielis adapteris ir programinė įranga.
  Nesunkiai sukalibruojama sistema yra itin tiksli – paklaida tik iki 2 mm. Būsite maloniai nustebinti, pamatę šio interaktyvaus priedėlio galimybes ir funkcijas, puikiai tinkančias mokymo ar verslo įstaigoms: piešimo ir rašymo įrankiai, rašto atpažinimas (anglų kalba), prezentacijų, grafiniai įrankiai, vaizdo grotuvas, ekrano vaizdo ir veiksmų įrašymas, figūrų piešimas, grafikų braižymas ir daug kitų funkcijų.
  Priedėlio funkcionalumą išplėsite į priedėlį įdėję MicroSD kortelę – priedėlyje galėsite išsaugoti darbą ant lentos ar kitus reikalingus duomenis. TT-one prie kompiuterio prijungiamas per USB jungtį, įsigijus papildomą adapterį, priedėlis prijungiamas bevieliu ryšiu. Šis interaktyvus prietaisas suderinamas su operacine sistema Microsoft Windows 8 ir senesnėmis versijomis, iOS, Linux. Šis pasirinkimas puikiai tinka norint sutaupyti, tačiau tuo pačiu turėti pilnai interaktyvią rašymo lentą.

TT-One priedėlis

Techniniai parametrai TT-one
Interaktyvios lentos įstrižainė – iki 100“
Naudojama technologija – infraraudionieji spinduliai
Maksimali interaktyvios lentos raiška
– 4096 x 4096
Reakcijos laikas
– 12 ms
Rašiklis maitinamas 1 x AAA baterija


2014 07 09 - 2014.07.09 Patikimas Kramer bevielis adapteris

  Kramer KW-11T ir KW-11R – kompaktiška aukštos raiškos HDMI imtuvo ir siųstuvo sistema bevieliam garso ir vaizdo perdavimui į projektorių ar monitorių iki 1080p raiška. Kramer įranga gali veikti iki 12 metrų atstumu. Sistemoje naudojamas signalas yra koduojamas, todėl yra užtikrinamas privatumas.
  Naudojant šią Kramer KW-11 sistemą vaizdo ir garso perdavimui, būsite garantuoti, kad turinio atvaizdavimas nevėluos, nes sistema užtikrina mažesnį nei 1ms uždelsimą. Be to, siųstuvas ir imtuvas neprivalo stovėti vienas priešais kitą vienoje linijoje sklandžiam sistemos darbui užtikrinti. Panaudodami HDMI jungtį prijunkite sistemos imtuvą prie Blu-ray grotuvų, AV imtuvų, kitų vaizdo prietaisų ir likusį darbą palikite KW-11 sistemai – galėsite iš karto mėgautis aukštos raiškos vaizdu ir garsu.
 
Techniniai parametrai KW-11
Įvestys: 1x HDMI jungtis (KW-11T)
Išvestys: 1x HDMI jungtis (KW-11R)
Vaizdo raiška: iki Full HD 1080p

Garso formatai: PCM, DTA, Dolby Digital
Sistemos uždelsimas: <1ms


Daugiau informacijos apie KW-11 galite rasti čia >>>

 

2014 07 09 - 2014.07.09 Moderni ir kompaktiška aktyvi akustinė sistema

  Universalioji Martin AudioDD12 - dviejų juostų aktyvi akustinė sistema, pasižyminti ne tik lankstumu, bet ir kokybišku garso atkūrimu. DD12 modelyje naudojamas modernus D klasės stiprintuvas su SMPS technologija, užtikrinančia aukštą energijos efektyvumą. Sistema taip pat naudoja garso signalų apdorojimo procesorių DSP, šiuolaikiškas reles, Differential Dispersion garsiakalbių technologiją, sistemos darbas gali būti stebimas ir valdomas tinkle. DD12 pasiekė puikius rezultatus savo klasėje vertinant sistemos galią, garso kokybę ir jo padengimo tolygumą klausytojų auditorijoje.
  Kompaktiška DD12 sistema sukurta atitikti įvairiausius įgarsinimo reikalavimus skirtingose vietose – nuo teatrų, gyvos muzikos scenų iki koncertų salių, audiovizualinių renginių, sistema gali būti naudojama net vietoj galingų scenos monitorinių kolonėlių. Nors labiausiai tinkama mažo-vidutinio dydžio patalpoms, DD12 gali būti panaudojama ir kaip didelės garso sistemos dalis.
  Sistemą sudaro 1“ skersmens aukštų ir 12“ skersmens žemų dažnių garsiakalbiai - ji buvo sukurta norint maksimizuoti garsiakalbių galią. Panaudojus Differential Dispersion technologiją, padengiamas didesnis plotas nei naudojant įprastinius horn tipo garsiakalbius. DD12 gali tolygiai garsu padengti labiau nutolusį auditorijos plotą, taip pat plačiu kampu garsu padengti arti sistemos esantį plotą. 1“ skersmens aukštų dažnių garsiakalbis gali būti nesudėtingai pasukamas 90° kampu - sistema veikia ir vertikalioje, ir horizontalioje pozicijoje.
 

Techniniai parametrai DD12
Galia
: 450W (1600W PEAK)
DSP garso signalų apdorojimas
Maksimalus SPL: 131 dB
Garso padengimo kampas: horizontaliai – nuo 60
° iki 110°, vertikaliai – 60°
Įvestys
: 1 x XLR
Išvestys: 1 x XLR
Dažnių juosta: 65 Hz -18 kHz
Išmatavimai: 360 x 571 x 384 mm
Svoris: 26 kg


Daugiau informacijos apie DD12 galite rasti čia >>>

2014 06 12 - 2014.06.12 Svarbi žinia kokybiško garso mėgėjams

Sennheiser – jau pas mus! Nuo šiol jums galime pasiūlyti Sennheiser mikrofonus, bevielių mikrofonų sistemas ir ausines. Kompanija gamina itin aukštos kokybės garso įrangą, ne veltui kompanijos troškimas – pasiekti tobulą garsą ir perteikti įmanomas emocijas garsu. Pamirškite senus ir nekokybiškus garso prietaisus, atėjo laikas juos pakeisti į šiuolaikišką Sennheiser įrangą.

Apsilankykite mūsų internetiniame portale www.avlbaltic.com ir išsirinkite jums patinkantį Sennheiser produktą jau šiandien. Sennheiser – tiesiog idealus pasirinkimas tiems, kurie vertina aukštą garso kokybę už protingą kainą. Jus nustebins ypatinga akcija, skirta Sennheiser G3 serijos bevielių mikrofonų sistemoms, daugiau informacijos apie akciją – skelbime žemiau.
 
 
 
Net jei norimos Sennheiser prekės nerastumėte mūsų internetiniame portale, susisiekite su vadybininkais ir mes ją jums pristatysime!

2014 05 28 - 2014.05.29 Naujieji AMC stiprintuvai jau čia!

  Siūlome susipažinti su AMC naujienomis - iA4x125 ir iA2x250 garso stiprintuvais. iA4X125 - keturių kanalų, 4 x 125W galios stiprintuvas, iA2X250 - dviejų kanalų, 2 x 250W galios stiprintuvas. Stiprintuvai gali būti naudojami 100V, 70V ar 4 Ω garso sistemoms. Naujieji modeliai turi modernų impulsinį maitinimo šaltinį - šie stiprintuvai yra ne tik efektyvesni, bet ir lengvesni, mažesni, mažiau kaistantys už įprastinius. Stiprintuvuose nėra naudojamas išvesties transformatorius, todėl išlaikoma aukšta garso kokybė. Aukštiems garso dažniams filtruoti įrenginiuose naudojamas elektroninis high-pass filtras.
  Žemą darbinę temperatūrą iA4x125 ir iA2X250 stiprintuvams taip pat užtikrina integruota aušinimo sistema. Kaip ir daugelis AMC gaminių, šie stiprintuvai gali dirbti sunkiomis sąlygomis - veikti ilgą laiką be pertraukos su minimalia priežiūra. Abu stiprintuvų modeliai tinkami montuoti į rack tipo spintą.
  Šie praktiški produktai puikiai pritaikomi pranešimų sistemose, gaisro ir evakuacijos valdymo sistemose. Tai - išmintingas pasirinkimas ten, kur reikalingi patikimi stiprintuvai.Techniniai parametrai:
Galia: 4 x 125W (iA4x125), 2 x 250W (iA2x250)
Įvestys: 4 x XLR jungtys (iA4x125), 2 x XLR jungtys (iA2x250)
Išvestys: 4 x Phoenix jungtys (iA4x125), 2 x Phoenix jungtys (iA2x250)
Dažnių juosta: 20Hz-20kHz


Daugiau informacijos apie iA4x125 ir iA2x250 galite rasti čia >>>


2014 05 18 - 2014.05.18 Ko gero, geriausias pasaulyje DJ valdiklis

 Pristatome Numark NS7II – antrosios kartos Numark DJ valdiklių flagmaną. Nesunku suprasti, kad šis 4 kanalų valdiklis išskirtinis – motorizuoti grotuvai su 7 colių skersmens vinilinėmis plokštelėmis, tvirtas metalinis korpusas, profesionalios jungtys, gausybė funkcijų ir efektų sužavi akimirksniu.
  Patogiam efektų, garso šablonų naudojimui Numark NS7II rasite legenda tapusius Akai Professional MPC guminius mygtukus, o į norimą kūrinio vietą pateksite vos prisilietę prie dainos progresą rodančios panelės. Šis Numark gaminys – kūrybiškiausias Serato DJ programinės įrangos palaikomas valdiklis. Jis suteikia laisvę visapusiškai išnaudoti Serato DJ, džiaugtis Filter Roll, Filter FX, Touch FX ir kitais efektais. 
  24 bitų garso sąsaja suprojektuota itin tiksliai, todėl miksavimo metu nėra juntami trukdžiai. Neprilygstamas tikslumas, tikrų analoginių patefonų pojūtis kartu su skaitmeninės muzikos bibliotekos privalumais – tai Numark NS7II.
  NS7II pasiruošęs bet kam – šis keturių kanalų valdiklis gali veikti net ir neprijungtas prie kompiuterio. Miksuoti kūrinius galima ir tiesiog prisijungus CD grotuvus, patefonus, MP3 grotuvus, ar bet kokį išorinį šaltinį. Naudojant Numark įrenginį, niekada neteks raudonuoti dėl nejaukios tylos ir publikos nepasitenkinimo. NS7II tiksliai ir greitai reaguoja į bet kokią DJ užgaidą, įtraukdamas publiką - galite būti ramūs dėl renginio sėkmės!


Techniniai parametrai NS7II:
Įvestys – 2 x combo XLR/ 1/4" jungtys, 4 x stereo line/phono RCA jungtys, USB jungtis prijungti kompiuterį
Išvestys – stereo master XLR ir RCA jungtys, stereo booth RCA jungtys, 2 x stereo 1/4", stereo 1/8" jungtys
Išmatavimai – 762 x 403 x 106,7 mm
Svoris – 15,3 kg
Programinė įranga – suderinamas su Serato DJ

Daugiau informacijos apie NS7II galite rasti čia >>>

2014 04 18 - 2014.04.18 Trumpo židinio nuotolio profesionalūs projektoriai - NEC UM serija

 Mažas atstumas NEC projektoriams - ne problema. NEC UM serija – trumpo židinio nuotolio profesionalūs projektoriai, tilpsiantys net ir mažiausiose erdvėse. Naudojant šio tipo projektorius bus išvengta žmogaus šešėlių projektuojamame vaizde.
  UM serijos projektoriai turi 2 HDMI jungtis, LAN jungtį, USB jungtį bevielio interneto modulio prijungimui ir USB jungtį JPEG formato paveiksliukų rodymui iš USB atmintinės.
 Siūlome rinktis standartinį arba interaktyvų NEC UM serijos projektorių. Interaktyvus projektorius suteikia galimybę piešti ir rašyti ant vaizdo, jį žymėti įvairiais būdais, o vėliau šį darbą išsaugoti kompiuteryje. Esant poreikiui, šios serijos standartinį projektorių lengvai galima paversti interaktyviu prie jo prijungus NP02Wi interaktyvų modulį.
  Šios serijos projektoriai yra tikras išsigelbėjimas klasėse, mažose salėse, parduotuvėse. Rinkitės NEC UM serijos projektorius ir būkite ramūs – kokybė ir patvarumas yra garantuoti.

2014 04 03 - 2014.04.03 AMC nauji mikšeriniai ir instaliaciniai stiprintuvai jau atkeliavo!

 Pristatome AMC iA480X – visiškai naują ir galingiausią šios serijos integruojamų stiprintuvų atstovą. iA480X stiprintuvas gali dirbti nepertraukiamu režimu, jam reikalinga minimali priežiūra.
  Naujojo stiprintuvo galia – 480W, jis pritaikomas 100V, 70V ir
4Ω garso sistemoms. Papildomas +24V maitinimas iš nuolatinės srovės šaltinio dar labiau išplečia stiprintuvo panaudojimo galimybes.
 
Tai praktiškas pasirinkimas, ieškant profesionalaus stiprintuvo visuomeninių ir gamybinių pastatų garso sistemoms, kurios reikalauja patvarių įrenginių. Jei ieškote patikimo stiprintuvo konkurencinga kaina – rinkitės AMC iA480X!

AMC iA480X
Techninės charakteristikos iA480X:
Galia: 480W
Įvestys: 1 Phoenix/stereo RCA jungtis
Išvestys: 1 Phoenix jungtis, 1 Phoenix/stereo RCA jungtis
Garso dažnių juosta: 30Hz – 20kHz

Daugiau informacijos apie iA480X galite rasti čia >>>


    AMC yra paruošusi dar daugiau staigmenų – tai naujieji MA serijos mikšeriniai stiprintuvai MA60, MA120 ir MA240, skirti 100V, 70V, 25V ir 4Ω garso sistemoms. Atnaujintas šių stiprintuvų dizainas ir naujos jungtys padės patogiau naudotis įrenginiais.
   MA serijos mikšeriniai stiprintuvai puikiai pritaikomi ten, kur reikalinga foninė muzika ar naudojami viešieji pranešimai.
Taupykite protingai ir rinkitės naujuosius AMC MA serijos stiprintuvus – dabar dar žemesne kaina, bet išlaikyta kokybe ir patikimumu.

AMC MA240
MA serijos stiprintuvų techninės charakteristikos:
Galia: 60W (MA60), 120W (MA120), 240W (MA240)
Įvestys: 4x balansuotos combi XLR jungtys su prioritetine įvestimi ir fantominiu maitinimu, 1x stereo RCA jungtis
Išvestys: 4x Phoenix jungtys, 1x stereo RCA jungtis
Garso dažnių juosta: 50Hz – 15kHz (MA60 ir MA120), 80Hz – 16 kHz (MA240)
Tembrų reguliavimas

Daugiau informacijos apie šiuos produktus galite rasti čia >>>


2014 03 20 - 2014.03.21 Suteikite pasirodymui paslapties dvelksmo su Antari HZ-500

  Norite renginiui suteikti išskirtinumo ir paslaptingumo? Pasinaudokite novatoriškuoju Antari HZ-500 garų generatoriumi! HZ-500 skleidžia garus, kurie imituoja miglą scenoje. Šis prietaisas buvo sukurtas panaudojant ilgametę patirtį projektuojant ir kuriant šio tipo mašinas.

  Prietaisas yra kompaktiškas, dirba tyliai, tačiau efektingai - pasižymi dideliu našumu. Garų generatorių naudojant kartu su šviesos efektais, galima sukurti dar įspūdingesnę atmosferą visuose renginiuose. Galima drąsiai teigti, jog HZ-500 – unikalus scenos įrenginys, neturintis konkurentų.

  Prietaisas taupo elektros energiją ir garų skystį, todėl yra itin ekologiškas. Antari HZ-500 yra patikimas pasirinkimas scenos dizaineriams ir atlikėjams.
 
 
Techniniai parametrai HZ-500:
Našumas: 85 m3/ min
Dūmų skysčio bakelio talpa: 2,5 l
Skysčio sunaudojimas: 15h / l
Oro slėgis sistemoje: 100 Psi
Svoris: 31,5 kg
Išmatavimai: 490 x 351 x 338 mm


Daugiau informacijos apie HZ-500 galite rasti čia >>>

2014 03 04 - 2014.03.04 Praktiškas viešųjų pranešimų sprendimas

   Nepraleiskite progos nebrangiai atnaujinti savo viešųjų pranešimų transliavimo sistemą arba ją įsidiegti! Ieškantiems praktiško ir patikimo sprendimo už viliojančią kainą siūlome AMC MMA 120X mikšerinį stiprintuvą su Page Station 5 mikrofonu pranešimams.
   MMA 120X penkių zonų mikšerinis stiprintuvas skirtas pranešimų ir foninės muzikos transliavimui. Jį galima komplektuoti su moduliais, turinčiais AM/FM radijo imtuvą, CD diskų grotuvą, USB/SD atminties skaitytuvą. Be to, šis stiprintuvas turi septynių juostų grafinį ekvalaizerį ir dvi prioritetines įvestis. Gaisro ar nelaimės atveju, prie sistemos prijungtas mikšerinis stiprintuvas gali transliuoti sirenos garsą.
  MMA 120X komplektuodami su Page Station 5 zoniniu mikrofonu turėsite galimybę greitai ir lengvai perduoti pranešimą į pasirinktas zonas. Toks komplektas puikiai veiks prekybos vietose, sporto salėse, biurų pastatuose, bankuose, mokyklose ar kitose zoninio pranešimų valdymo reikalaujančiose vietose.


Techninės charakteristikos MMA 120X:
Galia: 120W
Įvestys: 5 balansuotos XLR jungtys, 1 stereo RCA jungtis, 3 jack jungtys, 1 Phoenix jungtis
Išvestys: 2 jack jungtys, 6 Phoenix jungtys
Garso dažnių juosta: 80Hz-15kHz
Integruojami moduliai: FM/AM/CD/USB, FM/AM/USB/SD, USB/SD


Techninės charakteristikos Page Station 5:
Maitinimas: fantominis, 15V
Garso dažnių juosta: 80Hz-15kHz
Išvestis: RJ45 jungtis

Daugiau informacijos apie MMA 120X galite rasti čia
>>>
Daugiau informacijos apie Page Station 5 galite rasti čia
>>>

2014 02 24 - 2014.02.24 Įpūskite muzikai ugnies su Numark!

  Norite pradžiuginti publiką nepamirštamu DJ pasirodymu? Numark turi puikų sprendimą! Kurkite muziką Numark CDN77USB  grotuvu, skirtu groti muzikinius kūrinius DJ stiliumi, panaudojant efektus.
  Kūriniai gali būti miksuojami naudojant bet kurią USB jungtį ir CD MP3 grotuvą. Grotuvas turi galimybę miksavimui naudoti du muzikinius failus iš vienos USB atmintinės ar išorinio kietojo disko. Įrenginio displėjuose rodoma muzikinių failų ID3 informacija, tokia kaip: atlikėjas, dainos pavadinimas, albumas. Pasirodymo metu DJ gali valdyti gausybę efektų – master tempo, scratch, seamless loop, pitch control, reverse, brake.
  Jūs norite DJ grotuvo puikiu kainos ir kokybės santykiu? Rinkitės Numark CDN77USB!

Numark CDN77 USB

Techniniai parametrai CDN77USB:
2 x USB jungtys, 2 x CD grotuvai
2 x stereo linijinės išvestys


Daugiau informacijos apie CDN77USB galite rasti čia >>>

2014 01 12 - 2014.01.12 Efektyvūs InterM DPA viešųjų pranešimų stiprintuvai

  Ieškote patikimo stiprintuvo viešiesiems pranešimams ar foninei muzikai? Pasirinkite praktišką sprendimą – InterM DPA serijos viešųjų pranešimų stiprintuvus.
  Šių stiprintuvų
energijos efektyvumas ypač aukštas - siekia 90%. Dėl juose naudojamų modernių technologijų, šie stiprintuvai ne tik efektyvesni, tačiau lengvesni, mažesni ir mažiau kaistantys už įprastinius. Stiprintuvus prižiūrėti ir kontroliuoti lengva – jų veikimo būsena aiškiai matoma LED indikatoriuose, be to, stiprintuvų įjungimą ir išjungimą galima valdyti nuotoliniu būdu.

InterM DPA serijos stiprintuvai:
1 kanalo: DPA-1200S 1200W/ DPA-900S 900W/
DPA-600S 600W/ DPA-300S 300W

2 kanalų: DPA-600D 2x 600W/ DPA-300D 2x 300W

3 kanalų: DPA-300T 3x 300W

4 kanalų: DPA-300Q 4x 300W


Daugiau informacijos apie šiuos produktus galite rasti čia >>>


2013 11 27 - 2013.11.27 Naujos kartos mikšerinių stiprintuvų atstovas

  InterM pristato naujieną – 6 įvesčių mikšerinių stiprintuvų seriją PMU. Tai šiuolaikiški įrenginiai, laikomi šio tipo stiprintuvų ateitimi. Stiprintuvai yra jungiami prie tinklo – ne tik valdymui, bet ir muzikos gavimui – prietaisai gali priimti signalą iš kitų šaltinių (pvz. kompiuterio), veikti kaip internetinio radijo grotuvai. Greitam muzikos grojimui naudokite USB atmintinę ar kompiuterį – juos tiesiog prijunkite per USB jungtis. Šios serijos gaminiai  pasižymi itin aukštu energijos efektyvumu ir mažu svoriu.

   PMU serijos stiprintuvai – protingas pasirinkimas, norint naudoti foninės muzikos programas, kurios veikia per tinklą (WAN, LAN), skirtingose zonose. Jie puikiai pritaikomi susirinkimų kambariams, barams ir restoranams.
 
Techniniai parametrai PMU-60N/120N/240N/360N/480N:
Galia: 60W (PMU-60N) iki 480W (PMU-480N)
Svoris: nuo 5,4 kg (PMU-60N) iki 11,2 kg (PMU-480N)
Išmatavimai: 420 x 88 x 328 mm
Įvestys: 3 XLR jungtys, 3 Euroblock jungtys, 2 PHONO jungtys, 1 RCA jungtis
RJ-45 jungtis garso signalų perdavimui interneto tinkle
5 išvesčių zoninis pasirinkimas ir garso reguliavimas
 
Daugiau informacijos apie šiuos produktus galite rasti čia >>>

2013 03 05 - 2013.03.05 AMC DSP 88 skaitmeninis signalų procesorius

DSP 88 - 8 įėjimų ir 8 išėjimų skaitmeninis signalų procesorius su mikrofoninio/linijinio jautrumo balansiniais audio įėjimais ir fantominiu maitinimu. Kokybiškas 24 bitų AD/DA keitiklis, 95 kHz dažniu signalus diskretizuojantis DSP procesorius. Visi audio įėjimai gali būti nukreipti į bet kurį arba į visus išėjimus. Paprasta ir lengvai suprantama vartotojo sąsaja skirta konfigūruoti ir valdyti įrenginį per Ethernet, USB ar RS232 sąsajas. Procesorius gali būti valdomas mygtukais, esančiais priekinėje panelėje arba iš bet kurios vietos, naudojant kompiuterinį tinklą. 31 juostos oktavos grafinis ekvalaizeris kiekviename įėjime bei 8 juostų parametrinis ekvalaizeris kiekviename įėjime ir išėjime. Bessel, Linkwitz-Riley & Butterworth filtrai. 

 

Daugiau informacijos apie šį produktą galite rasti čia >>>2012 04 18 - 2012.04.18 RCF D serijos akustinės sistemos

 D serija - profesionalios aktyvinės garso kolonėlės. D klasės stiprintuvas, skaitmeninis garso procesorius, balansiniai įėjimai mikrofonui ir linijinio lygio signalams. Stiprintuvo perkrovos, signalo bei maitinimo LED indikatoriai.
 
HD 10-A korpuse įmontuoti 10" vidutinių -žemų dažnių ir 1" aukštų dažnių garsiakalbiai. Stiprintuvo galingumas 600W, dažnių juosta 50 Hz – 20 kHz.
HD 12-A korpuse įmontuoti 12" vidutinių -žemų dažnių ir 1" aukštų dažnių garsiakalbiai. Stiprintuvo galingumas 600W, dažnių juosta 45 Hz – 20 kHz.
 

Puikiai tinka vidutinio dydžio renginių garso stiprinimui, laikinam ar nuolatiniam instaliavimui sporto salėse, mokyklose, kavinėse.

 
       

2011 08 04 - 2011.08.04 AMC sieninė akustinė sistema

       Power Box 5 - aktyvinių garso kolonėlių sistema, 5,25” vidutinių - žemų dažnių ir 1,5" aukštų dažnių garsiakalbiai. Power Box 5 - garso kolonėlių sistema, kurią sudaro viena aktyvinė garso kolonėlė su įmontuotu 2x20 W stereo stiprintuvu ir viena pasyvinė, kuri yra skirta prijungti prie aktyvinės, naudojant Phoenix jungtį. RCA linijinis įėjimas lygiagrečiai sujungtas su 3,5 mm TRS jack jungtimi, tembrų blokas, stereo/mono jungiklis, įjungimo indikatorius. Tinkama pastatyti ant horizontalių paviršių, į komplektaciją įeina U tipo laikiklis kolonėlių montavimui ant sienos. Daugiau informacijos apie šį produktą galite rasite čia >>

Prekyboje nuo šių metų Spalio mėnesio!

 
 
                                 

2010 10 12 - PROJECTA profesionalūs motorizuoti COMPACT serijos ekranai

 PROJECTA profesionalūs motorizuoti COMPACT serijos ekranai. Šios serijos ekranai pasižymi kompaktiškumu ir yra siūlomi pačių populiariausių formatų

 

( 4:3; 16:9; 16:10; 1:1) ir dydžių (plotis nuo 160cm. iki 300cm.) Ekranai yra lengvai montuojami ant sienos arba lubų dėka Easy Install sistemos, o automatiniai stabdymo įtaisai naudojami ekrano paviršiaus išskleidimo ir suskleidimo metu, užtikrina ekrano ilgaamžiškumą. Ekranų paviršiams naudojama Matte White medžiaga. Ši medžiaga yra viena iš universaliausių ekrano medžiagų, kuri preciziškai atgamina projektuojamą vaizdą ir užtikrina išskirtinai platų matomumo kampą be vaizdo nuostolių. Matte White  medžiagos universalumas ir ekranų kompaktiškumas COMPACT serijos ekranus leidžia pritaikyti įvairiose aplinkose. 

2009 09 08 - KRAMER gidai AV specialistams

 

Visiems, perkantiems Kramer produkcijos už didesnę nei 2000 Lt (be PVM) sumą, dovanojame vieną iš dviejų Dr. Joseph Kramer knygų.

  

Dr. Joseph Kramer - The Kramer academy library technology series

180 puslapių praktinis vadovas, supažindinantis su vaizdo ir garso sistemų pagrindiniais principais, standartais, suderinamumu bei skirtumais. Tai puiki knyga inžinieriams ir vadybininkams, dirbantiems AV srityje.

Knygoje rasite:

  • Skirtingų signalų veikimo principus, specifikacijas, raiškas,  jungimus, jungčių išlitavimus, kokybės ir kabelių ilgių palyginimus bei limitų aprašymus;
  • Visų vaizdo sistemose naudojamų standartų išsamius aprašymus, įskaitant TV, IPTV, HDTV, DVB, SDI, FireWire ir kitus populiarius standartus;
  • Skaitmeninio ir analoginio garso signalo apdorojimo, matavimo, kodavimo ir perdavimo specifiką;
  • Garso signalo stiprinimo teoriją (signalų lygiai, stiprintuvų klasės ir t.t.).

 

Dr. Joseph Kramer - The Kramer guide to video, audio and presentation

 

4-ių skyrių techninis žinynas, kuriame rasite išsamius visų vaizdo ir garso sistemose naudojamų standartų aprašymus, veikimo principus ir specifikacijas.

Knygoje rasite:

  • Dažniausiai AV srityje naudojamų sutrumpinimų paaiškinimus (pagal abėcėlę);
  • Išsamius standartų, koduočių, suderinamumų aprašymus;
  • Dažniausiai sutinkamų problemų aprašymus ir sprendimo būdus;
  • AV srities DUK (FAQ);
  • Skaitmeninės video technologijas.
 

2009 04 07 - Red Dot Design Award 2009

RCF ART 7 serija gavo prestižinį Red Dot Design Award 2009 apdovanojimą už aukštos kokybės dizainą.
 


2009 02 22 - Clay Paky Destined multimedia šou Dubajuje


 
Dabajuje vykusioje DESTINED multimedia šou buvo panaudota daugiau nei 60 Clay Paky judančios galvos šviestuvų. Dvidešimt
penkias minutes truko šviesos, vaizdo, garso, ugnies ir „šokančio vandens“ specialiai šiam renginiui sukurta programa. Specialiai
šiam renginiui buvo pakviesta mušamųjų instrumentų grupė iš Japonijos Yamato.

        

Pagrindinis renginio apšvietimo vadovas Pawel „Spider“ Pajak kalbėdamas apie Alpha Beam 300 sakė, jog „tokio šviesos aiškumo
ir ryškumo dar nebuvau matęs. Šie judančios galvos švistuvai yra tokie kompaktiški ir naudoja tik 300W energijos! Jie taip pat turi
CMY ratą (ratas, kuris keičia spalvas labai greitai), labai naudingą šalčio efektą ir puikų trafaretų rinkinį. Alpha Beam taip pat yra
labai patikimi judančios galvos šviestuvai. Aš juos naudojau daugelyje patalpose ir lauke vykusių renginių ir neturėjau jokių problemų“.

                                                  

Naudota Clay Paky įranga:
18 x Alpha Spot HPE 1200
19 x Alpha Wash 1200
24 x Alpha Beam 300
 

2009 01 13 - RCF 4PRO gamą papildė nauji gaminiai

Italijos gamintojas RCF papildė akustinių sistemų asortimentą naujais 4PRO serijos gaminiais.
Ilgai lauktuose naujos serijos gaminiuose įdiegti skaitmeniniai garso stiprintuvai - pasižymintys aukštos kokybės garso atkūrimu; 1” su 1,75” šerdimis aukštadažniai,  15” ir 18” garsiakalbiai su neodimio magnetais.

Akustinių sistemų galia siekia nuo 750 W (4PRO 3003-A ir 4PRO 4003-A) iki 1000 W (4PRO 8003-AS). Todel patenkins net ir išrankiausią pirkėja – siekiantį išgauti maksimalų garsą neiškraipant kokybės.
 

2008 12 04 - Orion ekranai LTV studijoje

Lietuvos televizija – visuomeninė televizija, kuri stengiasi atspindėti visų visuomenės sluoksnių interesus. LTV transliuoja Lietuvos žiūrovams informacines, šviečiamąsias, kultūrines ir pramogines programas, taip pat religines laidas bei laidas tautinėms mažumoms. Lietuvos televizija veiklą pradėjo 1957 metais, o nuo 1975 metų pradėtos reguliarios spalvotos televizijos transliacijos. LTV transliuoja vidutiniškai 18 valandų per parą ir yra matoma visoje šalyje. Ji yra trečia pagal žiūromuma televizija Lietuvoje, pagal žiūrėtą laika turinti 13,2 % auditorijos.*
Firmos ORION monitoriai instaliuoti pagrindinėje žinių studijoje kurioje filmuojama antra pagal žiūrimumą laida Panorama. Ją kasdien žiūri vidutinė 7,1 % auditorija.*

2008 metų rudenį žinių studija buvo atnaujinta: įrengta nauja apšvietimo sistema, naujos šviečiančios dekoracijos bei ORION MIS-4230 berėmiai plazminiai monitoriai. Viso studijoje įrengta 8 vnt. tokių monitorių sujungtų į vieną stacionarų ekraną (4x2 formatas). Šis monitorių kompleksas integruotas į bendrą dekoracijų visumą ir kartu su šoniniais LED ekranais sudaro vientisą vaizdą per visą studijos sienos ilgį. Filmavimo metu per monitorius rodomi reportažų pristatymai, tiesioginės transliacijos bei kita naudinga informacija. Programinės įrangos pagalba personalas gali derinti, bei keisti vaizdų išdėstymą realiu laiku.


*Šaltinis: TNS Gallup

2008 09 11 - Kas yra DLP?

Nežinote kas yra DLP technologija?
Spauskite ant nuorodos ir sužinokite
 

2008 06 30 - Greitai pasirodys naujas AMC ruporinis garsiakalbis H 10M

Greitai pasirodys naujas plastikinis ruporinis garsiakalbis AMC H 10M.
 
Maži gabaritai, didelis slėgis, IP56 apsauga nuo išorinių atmosferos veisknių - tai išskirtiniai H 10M bruožai, leidžiantys
rasti šiam gaminiui  platų pritaikymą  garso pranešimo sistemose  :
   - uždarose patalpose;
   - atvirose erdvėse.